What's on my Iphone?

06:03

 Niedawno zmieniłam telefon,gdyż swój musiałam oddać babci(wdrażałam ją w nowe technologie).Postanowiłam jako swój nowy telefon wziąść Iphone 6s-od dawna chciałam mieć produkt apple i w końcu udało mi się osiągnąć swój cel.
 Nie przedłużając chciałabym zrobić luźniejszy post i pokazać wam ciekawe aplikacje,które znajdują się na moim ip.
 A więc zaczniemy:


1.Facebook-czyli coś bez czego nie obejdę się,nie wyjdę z domu dopóki nie sprawdzę aktualności na fb.Można powiedzieć już taki nawyk hahahaa.
2.Messenger-no to chyba łączy się z Facebookiem i tak samo jak tam nie wyjdę z domu zanim nie zobaczę czy może ktoś do mnie nie napisał.Używam tej aplikacji częściej niż normalnych esms.
3.Snapchat-jest trzecią w kolejności najczęściej używaną przeze mnie aplikacją.Uwielbiam efekty na snapie  i to że mogę się dzielić miłymi i zwariowanymi chwilami z ludźmi (możecie dodawać mnie -julian_5969)
4.Instagram- lubię dodawać tam zdjęcia (robię to praktycznie codziennie)mogę się wtedy pobawić kontrastem i wybrać ciekawe efekty.Lubię też obserwować ciekawe osoby i czerpać inspirację z niektórych ig .(moje:sjuliaofficial)
5.Tumblr-wchodzę tam zazwyczaj gdy mam gorsze dni (żeby jeszcze bardziej się zdołować).Zapisuję sobie z tej aplikacji inspirujące zdjęcia bądź gify.
6.Ask.fm-lubię odpowiadać na ciekawe pytania i wyrazić swoje zdanie na niektóre tematy.Mogę poczytać co inni mają też do powiedzenia.(@JULECZKA1535)
7.Pracadomowa.pl-aplikacja nie odrabia za mnie prac domowych,tylko mi pomaga gdy nie wiem jak coś rozwiązać,bo zazwyczaj wiem jaki ma być wynik końcowy,ale nie wiem jak zacząć(zawsze w matematyce).Polecam osobom,które czasami nie mają czasu na odrabianie lekcji (ale radzę robić je samodzielnie)bądź tak jak w moim przypadku nie wiedzą od czego zacząć,mimo że wiedzą jak zakończyć.
8.Retrica-"coś do selfie".Bardzo lubię tą aplikację,bo ma świetne i przepiękne filtry,które dodają magii naszym zdjęciom.Idealny pomocnik do selfie xd.
9.Endomondo-na koniec coś dla sportowców.Aplikacja pomaga zliczyć przebiegnięte kilometry,kalorie spalone przy treningu czy też podać nam tempo biegu.Jest idealnym pomocnikiem w bieganiu czy przy domowym treningu.Bardzo polecam.

  To by było chyba na tyle,nie mam jakoś strasznie dużo aplikacji,tylko te ,które uważam za najpotrzebniejsze.Mam nadzieję,ze spodobał wam się taki luźniejszy post-komentujcie śmiało.
 Miłego dnia :*

You Might Also Like

18 komentarze

 1. Większość aplikacji również posiadam u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dużo z tych apek także u siebie :) Z resztą sama mam Iphone 5. Bardzo ciekawy post. Powodzenia w dalszym blogowaniu, weny zycze :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Tumbrl jest świetny, nie widziałam dlaczego ludzie się tym zachwycają dopóki sama go nie ściągnęłam :) Jest tam mnóstwo inspiracji :)
  http://nazywamsiemilena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Same fajne apki które posiadam wiadomo co dobre

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam taką samą sytuacje z Facebookiem,Messengerem i Instagramem. (@daruciaa) Jednak snapa mam narazie zawieszonego,bo zmienilam telefon na taki bez androida 😓 ale to chwilowo :)
  Zapraszam
  Sisters-blonde.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe aplikacje, naprawdę.

  http://screatlieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥Dziękuję za komentarze to dla mnie motywacja! ♥
♥W miarę możliwości i czasu odwiedzam wszystkie linki pozostawione w komentarzach!♥

Subscribe